pondělí 17. května 2010

17.5.2010Zase jsme po delší době viděli babičku. Byla na víkend v Plzni za dědou. Teda pradědou. Vrátila se sice už včera ale hned si šla lehnout protože jí čekala noční šichta.
Dneska si jí Majda dopoledne užila. Vařila s ní v kuchyni jablko. strouhanou mrkev a kdo ví co ještě.. tyhle dvě věci mě nutila jíst :) Binec stál fakt za to.
Odpoledne jsem vyjela s Majdou do Frýdlantu, do klenotnictví, vyzvednout prstýnek, jenže mi řekli, že ještě není že až zítra :( Tak jsme si udělali aspoň výlet na zámek. Zkoušela jsem jeslti bych neobjevila někde tu kešku co tam má být, ale nepovedlo se. Holt nemam GPS v hlavě :) No a pak jsme šli ještě dolů do města do parku na nově připravované hřiště. Majda odtamtud nechtěla tak předvedla celýmu Frýdlantu uplně úžasnej dlouhej hysterák. Já měla ruce jak orangutan. Všichni kdo nás potkali se jen usmívali jak vleču dítě za sebou. Jinak to nešlo. Na ruce mě totiž chtěla kousat do obličeje a to se mi nelíbilo :) Uklidnila se u pošty trošku když jsem si šla vybrat koruny z bankomatu a pak pořádně až v lídlu že jsme si koupili něco k večeři.
Večer už byla milá. Dokonce krásně poslouchala pohádku a pak se mnou jak největší slečna smlouvala jestli může jít spát ke mě do postele :) tak tam teď leží a já tu smolim nějaké fotky. Všechny upravit nezvládnu tak je sem doházim asi postupně. Stejně mě čekají zase pracovní dny, tak nebude možná na focení uplně čas. Uvidíme.

Žádné komentáře: