sobota 24. července 2010

24.7.2010Vstávání po včerejším ponocování bylo fakt těžké. Dobře ho zvládaly asi jen holky.
Ráno jsem obě holky učesala. Zjistila jsem, že ač mam pořád pocit, kolik má Majda vlasů, že ta moje holčička je taková řídkovlasá :) Držela jsem v ruce mohutnej culík od Julinky a nechápala jsem jak to na té hlavě unese. Vybrala si copánek od shora. Asi půl hodiny jsem chudince ty vlásky rozčesávala - fakt jich bylo moc a dost se jí cuchají ale pak to pletení už byla nádhera. No mam z toho zážitek na celej život :)
Dopoledne, nebo skoro k obědu, když se i strejdovi podařilo stát, tak se Zuzanou odjeli na Frýdlantskej zámek, aby i přes nepřízeň počasí (lilo od noci jak z konve a ne a ne přestat) aspoň trochu poznali co tu máme pěkného. Julinka zůstala s námi doma. Měla tam Majdu a prohlídka zámku by jí asi ještě moc nebavila. Zuzka říkala že to bylo hrozně dlouhé a zrovna chytli sebou nějaké zvídavé turisty, kteří prej děsně zdržovali a pořád se na něco ptali :)
Majda se strašně předváděla u oběda, u spaní.. pořád nemohla usnout. Bylo to s ní fakt těžké. Julinka to nakonec vzdala a odešla k naší babičce dolu a Majda usnula. Asi na hodinu, pak se probudila, plakala že se bojí ze schodů a když jsem tam pro ní šla, tak jsem zjistila že se přemístila do mojí postele a kouká jen tak napůl že jsem přišla. Tak jsem jí chtěla utěšit, aby měla lepší náladu a stalo se to, že jsme usnuli obě. Vzbudili nás asi ve čtyři že se Julinka už nudí. Že jí to samotnou nebaví. Chudinka. Na návštěvě a my si spíme :)
No nedlouho po tom co jsme vstali tak se návštěva sbalila a odjela směr k domovu, s tím že to vezmou ještě přes Babylon v Liberci. Chtěli jet na noc protože Julče je v autě špatně a takhle prý bude spát. Bylo nám líto že odjíždějí tak brzy, nicméně na neděli měli naplánovanou oslavu dvojitého svátku - Kuby a Kuby :)

Žádné komentáře: